Farma Mirkov

pátek, 10 červen 2016 00:00
Zveřejněno v Zážitkové aktivity
Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)

Přijďte si k nám odpočinout ze zaběhlých kolejí života ve městě a strávit nezapomenutelné chvíle se čtyřnohými přáteli v překrásném prostředí naší farmy!
Připravili jsme zážitkový program, při kterém si aktivně odpočinou dítka, která sní o tom mít vlastního koně.
V poklidném a romantickém prostředí naší farmy jsme připravili celodenní pobyt  pro děti od 10 let.
Potýkáte se s dietním omezením Vašich dětí? žádný problém! Pobyt na farmě poskytujeme i dětem s bezlepkovou dietou a v případě domluvy jsme schopni zajistit i jiná nutná dietní omezení (fenylketonurie).

Dětský zážitkový program:
Děti zažijí přímý kontakt s koňmi, krmení koní a zvířátek v naší minizoo, péči o koně (čištění koně, kopyt), svezení na koni, přípraví krmení ve stájích a podílí se na běžném provozu farmy. S sebou je nutné mít vhodné oblečení i obuv.
Vaše ratolesti mohou absolvovat zážitkový program vždy jeden den o víkendu. Cena činí 600,-Kč/dítě a zahrnuje celodenní pobyt na farmě vč. pitného režimu, oběda a dvou svačin.
Dětský zážitkový program jsme vytvořili zejména pro děti, které si vroucně přejí mít vlastního koně a z různých důvodů jej nemohou mít. Vyzkouší si, co všechno obnáší péče o koně a sami zjistí, zda by se koním nadále chtěli věnovat dál, třeba v nějakém jezdeckém klubu.

Zdroj: foto,text Farma Mirkov

zazitkovyden2.jpgzazitkovyden3.jpgzazitkovyden5.jpgzazitkovyden1.jpg

Číst 430 krát

Média

Vytisknout

Zanechat komentář