Naše služby

LETNÍ TÁBOR ITÁLIE

Kategorie:
Letní tábory
Datum:
2020-06-26 - 2020-07-05
Místo konání:
Lido Adriano - Lido Adriano,Itálie
Telefon:
722 461 551
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Příloha

Prodlužte si začátek prázdnin a vydejte se s námi na skvělý tábor do Itálie – Lida Adriana do Residence Belvedere, která je od pláže vzdálena 50 m pouze travnatou plochou. Součástí ubytovacího areálu je bazén včetně brouzdaliště se skluzavkou.

Ubytování: 4–6 lůžkový apartmán je složen z manželské ložnice s balkonem, menším pokojem s dvěma postelemi, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, koupelnou, WC a terasou.

Stravování: strava je zajištěna 5 x denně přímo z vlastní kuchyně ( víme co jíme) formou servírované plné penze a pitným režimem.

Doprava: je zajištěna zkušeným a kvalitním dopravcem. Autobusy jsou vybaveny televizí, klimatizací a každý má WC, sedačky jsou polohovatelné.

Nástupní místa: Ústí n/L / Teplice / Cheb.         

Program: MISS, MISSÁK, karneval, celotáborová hra Hry bez hranic a hlavně báječné soutěže a koupání v moři. Navíc v malebném městečku na Vás bude čekat skvělá atmosféra a zábava, místní úterní trhy s možností nákupu za bezkonkurenční ceny všeho možného a nezbytná skvělá zmrzlina.

V ceně  je zajištěno: doprava tam a zpět / plná penze, pitný režim po celý den / ubytování na 4-6ti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením /zdravotní a pedagogické zajištění / česky mluvící delegát / zábavný program- MISS, MISSÁK, diskotéky v areálu, karneval, hry a soutěže, diplomy, ceny a odměny apod. 

V ceně není zahrnuto: návštěva MIRABILANDIA (přibližná cena 31 euro, včetně dopravy) a AQUAPARKU (přibližná cena 15 euro, včetně pizzy a pití)(Je nezbytnou součástí programu tábora. Uvedená cena je přibližná, dle aktuálních cen jednotlivého zařízení, které se můžou na rok 2020 změnit. Uvedeme v propozicích, které včas rozešleme.), cestovní pojištění, jídlo a pití na cestu tam a zpět (začínáme večeří v den příjezdu a končíme obědem + balíček na cestu zpět v den odjezdu, kapesné, táborové tričko.

Tábor je určen pro táborníky ve věku od 6 do 17 let. ( pro ročníky 2003 až 2014)

Celotáborová hra: Hry bez hranic
Termín: 26. 6. – 5. 7. 2020
Cena: 6.490,- Kč

 
 

Seznam termínů

  • Od 2020-06-26 do 2020-07-05

Powered by iCagenda

Inzerce

Počasí

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Partnerský web

web baner

Myšlenka projektu

Jsem otec dvou nezbedů a takřka neustále přemýšlím jak ty dva zabavit, aby se dosyta vyřádili. Vím, že nejsem jediný rodič, který se s tímto potýká. To mi vnuklo nápad vytvořit web, kde najdete tipy na výlety a aktivity pro děti. Zkrátka, tyto stránky mají jediný cíl - pomoci rodičům nalézt zábavu pro děti.

Vize a cíl projektu

V současné době vytvářím obsah i grafiku těchto stránek. Mým cílem je vytvořit zajímavé stránky plné informací, kam se rádi budete vracet. Dozvíte se o aktuálním dění a programech pro děti v našem městě a okolí.Zde naleznete inspiraci pro aktivity a zábavu pro Vaše děti.

Možnost spolupráce

Máte ve svém okolí nějaké dětské hřiště, sportoviště, rodinné centrum, restauraci, kavárnu nebo cukrárnu s dětským koutkem? Víte o nějakém tipu na výlet do okolí? Budu rád, když mi napíšete a já rád stránky doplním. Děláme to pro naše děti.