Naše služby

5. LOUTKOVÝ TÁBOR - PUTOVÁNÍ ZA KRAKONOŠEM

Kategorie:
Letní tábory
Datum:
2017-07-02 00:00 - 2017-07-08 00:00
Místo konání:
Pec pod Sněžkou - Velká Úpa 159
542 21 Pec pod Sněžkou, Česko
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PROGRAM: Tábor začíná v neděli odjezdem autobusem z Ústí nad Labem, začínáme výletem do Muzea Škoda Mladá Boleslav, po této návštěvě si zajdeme na dobrý obídek a můžeme zajít na nákup do zdejšího nákupního centra poté se vrátíme zpět do autobusu a vydáme se směr tábor. Jako je již tradicí tak v pondělí nás čeká výlet do Dvora Králové do Zoo kde je pro nás připraven zážitkový program, dále se podíváme jak se vyrábějí oblíbené hořické trubičky. V průběhu dalších dní nás čeká mnoho zajímavých zážitků - výlet Lanovkou na Sněžku, povídaní s náčelníkem horské služby atd… Protože letos slavíme 5. výročí tábora bude připravena v jeden den oslava. A den plný zábavy, vzpomínek a všeho co k oslavě výročí patří.
No a abychom nezapomněli, čeká nás výlet do lesa a okolí, stezka odvahy, společenské hry, když vše dobře dopadne čeká nás hudební vystoupení, karneval, pouť, disko a mnoho dalšího…

UBYTOVÁNÍ: Hotel Tetřívek, Pec pod Sněžkou

STRAVOVÁNÍ: Plná penze, svačiny, pitný režim 

CENA: 3500 Kč (bez dopravy) / (+ 300 Kč doprava + cesta lanovkou na Snežku)

TERMÍN: 2. 7. 2017 – 8. 7. 2017

VÝLETY: Muzeu Škoda Mladá Boleslav, Zoo Dvůr Králové (zážitkový program), Návštěva v Hořicích - výroba hořických trubiček, Výstup na nejvyšší horu České republiky (Snězka). Zábavní park Mirakulum.

Tábor organizuje JUNIOR ARENA, Myslivečkova 22, Ústí nad Labem

 
 

Všechny termíny:

  • Od 2017-07-02 00:00 do 2017-07-08 00:00

Powered by iCagenda

Počasí

Počasí Ústí nad Labem - Slunečno.cz

Partnerský web

web baner

Myšlenka projektu

Jsem otec dvou nezbedů a takřka neustále přemýšlím jak ty dva zabavit, aby se dosyta vyřádili. Vím, že nejsem jediný rodič, který se s tímto potýká. To mi vnuklo nápad vytvořit web, kde najdete tipy na výlety a aktivity pro děti. Zkrátka, tyto stránky mají jediný cíl - pomoci rodičům nalézt zábavu pro děti.

Vize a cíl projektu

V současné době vytvářím obsah i grafiku těchto stránek. Mým cílem je vytvořit zajímavé stránky plné informací, kam se rádi budete vracet. Dozvíte se o aktuálním dění a programech pro děti v našem městě a okolí.Zde naleznete inspiraci pro aktivity a zábavu pro Vaše děti.

Možnost spolupráce

Máte ve svém okolí nějaké dětské hřiště, sportoviště, rodinné centrum, restauraci, kavárnu nebo cukrárnu s dětským koutkem? Víte o nějakém tipu na výlet do okolí? Budu rád, když mi napíšete a já rád stránky doplním. Děláme to pro naše děti.