LETNÍ TÁBOR ITÁLIE

Letní tábory
Datum:: 2020-06-26 - 2020-07-05

Místo konání:: Lido Adriano

Prodlužte si začátek prázdnin a vydejte se s námi na skvělý tábor do Itálie – Lida Adriana do Residence Belvedere, která je od pláže vzdálena 50 m pouze travnatou plochou. Součástí ubytovacího areálu je bazén včetně brouzdaliště se skluzavkou.

Ubytování: 4–6 lůžkový apartmán je složen z manželské ložnice s balkonem, menším pokojem s dvěma postelemi, obývacím pokojem s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, koupelnou, WC a terasou.

Stravování: strava je zajištěna 5 x denně přímo z vlastní kuchyně ( víme co jíme) formou servírované plné penze a pitným režimem.

Doprava: je zajištěna zkušeným a kvalitním dopravcem. Autobusy jsou vybaveny televizí, klimatizací a každý má WC, sedačky jsou polohovatelné.

Nástupní místa: Ústí n/L / Teplice / Cheb.         

Program: MISS, MISSÁK, karneval, celotáborová hra Hry bez hranic a hlavně báječné soutěže a koupání v moři. Navíc v malebném městečku na Vás bude čekat skvělá atmosféra a zábava, místní úterní trhy s možností nákupu za bezkonkurenční ceny všeho možného a nezbytná skvělá zmrzlina.

V ceně  je zajištěno: doprava tam a zpět / plná penze, pitný režim po celý den / ubytování na 4-6ti lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením /zdravotní a pedagogické zajištění / česky mluvící delegát / zábavný program- MISS, MISSÁK, diskotéky v areálu, karneval, hry a soutěže, diplomy, ceny a odměny apod. 

V ceně není zahrnuto: návštěva MIRABILANDIA (přibližná cena 31 euro, včetně dopravy) a AQUAPARKU (přibližná cena 15 euro, včetně pizzy a pití)(Je nezbytnou součástí programu tábora. Uvedená cena je přibližná, dle aktuálních cen jednotlivého zařízení, které se můžou na rok 2020 změnit. Uvedeme v propozicích, které včas rozešleme.), cestovní pojištění, jídlo a pití na cestu tam a zpět (začínáme večeří v den příjezdu a končíme obědem + balíček na cestu zpět v den odjezdu, kapesné, táborové tričko.

Tábor je určen pro táborníky ve věku od 6 do 17 let. ( pro ročníky 2003 až 2014)

Celotáborová hra: Hry bez hranic
Termín: 26. 6. – 5. 7. 2020
Cena: 6.490,- Kč

 

Telefon:
722 461 551
Email:
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Adresa:
Lido Adriano,Itálie

 

Mapa:


 

Seznam termínů


  • Od 2020-06-26 do 2020-07-05

Powered by iCagenda