Mateřské centrum Slunička Chlumec

čtvrtek, 16 červen 2016 00:00
Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

MC Sluníčka vzniklo v květnu 2005 za podpory Nadace  Via a za podpory obce, ve které působí, obce Chumec. Naše centrum nabízí program pro rodiče na mateřské dovolené s dětmi již od 3měsíců věku (program Setkávání miminek), pro děti školkového věku (program- Volná herna, Program pro děti bez rodičů, Malý šikulka a Cvičeníčko pro nejmenší) a také děti školního věku (Angličtina pro předškoláky a školáky). Dále program pro maminky-večerní cvičení a schůzka s kosmetičkou.Centrum je otevřeno od 9.00-12.00h každý všední den. 

V MC bude je  pro Vaše děti i pro Vás každý den připravený zajímavý program, na jehož přípravě se můžete podílet i Vy sami. MC je založeno na principu dobrovolnosti a vzájemné výpomoci, proto se do přípravy programů může zapojit prakticky každý, kdo má chuť. Některé programy jsou vedeny profesionálně, jiné zase laicky, ale věříme, že všechny s nadšením.

Naše dveře jsou otevřeny i pro návštěvníky, kteří se nechtějí účastnit programů, ale chtějí si jen popovídat, vypít kávu, něco si přečíst... zatímco dítě bude objevovat nové neokoukané prostory a hračky.

Těšíme se na Vaši návštěvu!  

 

karneval 2 018.jpgmiminka.jpgkoutek pro maminky.jpga také.jpgkarneval 2 033.jpgimg.jpg

Číst 674 krát Naposledy změněno čtvrtek, 16 červen 2016 12:53

Média

Vytisknout

Zanechat komentář